Mini Hadi

Tančit se dá hned, jak malý človíček zvládne své první krůčky. U nás však začínáme přeci jen později a to od nástupu do první třídy základní školy. Ve skupině Mini Hadi, jsou děti od 6 do 8 let a věnují se tréninku základních pohybových schopností, správnému naslouchání hudby a týmové práci ve formaci. Každý z tanečníků má v připravených choreografiích své místo a učí se spolupracovat s kamarády a rozvíjet své taneční dovednosti. Pokud s námi začnete tancovat již od 6 let, budete se věnovat především jednodušším rytmickým prvkům, ale také již pravidelnému tréninku některých speciálních technik, jako je polka, disko, hip hop nebo salsa. Mini Hadi trénují jednou za týden v rozsahu 1,5 hodiny. Vidět je můžete pravidelně na vystoupeních pořádaných naší taneční skupinou, na jarmacích nebo také při různých oslavách svátků, výročí nebo na akcích setkávání spolků a sdružení. Naši nejmenší se také pravidelně účastní vybraných pohárových soutěží, kde sklízí velké úspěchy především díky svému nadšení a radosti z pohybu.01.01.1970
-
-
01.01.1970
-
-

Oznamujeme,

že ve čtvrtek 11.6. od 15:00 hodin v zrcadlovém sále a v úterý 16.6 od 14:30 tamtéž budou otevřené tréninky pro MINIHADY. Prosím, ať mají děti cvičky, tenisky či botasky ( jedno z toho), pití a roušku, sportovní oblečení.

Rodiče setrvají v šatně do té doby, dokud nebudou sepsány potřebné informace.

Děti si vyzkouší úvodní část tréninku - rodiče nebudou do sálu vpuštěni, po cca 30 - 40minutách budou rodiče vyzváni, aby si děti vyzvedli s malým hodnocením, jak to vidí trenérky plus další informace do budoucna.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na nové tanečníky/tanečnice.

Míla Gembická + Jana Matoušková + Kačka Beranová

725420034

 Vedoucí trenér:

Ing. Miloslava Gembická Ing. Miloslava Gembická

725 420 034

e-mail: miloslava.kavanova@devro.com
Eva Zuzánková Eva Zuzánková

604 336 621

e-mail: EZuzankova@seznam.cz