Mini Hadi

Tančit se dá hned, jak malý človíček zvládne své první krůčky. U nás však začínáme přeci jen později a to od nástupu do první třídy základní školy. Ve skupině Mini Hadi, jsou děti od 6 do 8 let a věnují se tréninku základních pohybových schopností, správnému naslouchání hudby a týmové práci ve formaci. Každý z tanečníků má v připravených choreografiích své místo a učí se spolupracovat s kamarády a rozvíjet své taneční dovednosti. Pokud s námi začnete tancovat již od 6 let, budete se věnovat především jednodušším rytmickým prvkům, ale také již pravidelnému tréninku některých speciálních technik, jako je polka, disko, hip hop nebo salsa. Mini Hadi trénují jednou za týden v rozsahu 1,5 hodiny. Vidět je můžete pravidelně na vystoupeních pořádaných naší taneční skupinou, na jarmacích nebo také při různých oslavách svátků, výročí nebo na akcích setkávání spolků a sdružení. Naši nejmenší se také pravidelně účastní vybraných pohárových soutěží, kde sklízí velké úspěchy především díky svému nadšení a radosti z pohybu.01.01.1970
-
-

Dobrý den,
Do minihadů dobíráme nové tanečníky. Volných míst je 9. Dobíráme ročníky 2015 a 2016 - děti co nastupují do první třídy.

Pokud máte zájem přihlásit děti do minihadů, tak mě kontaktujte na tel. 604415506
Ideálně by bylo dobré přihlásit je na soustředění, kde se staví choreografie. Každopádně u nových tanečníků je potřeba mi dát vědět Děkuji a těším se Katka.

01.01.1970
-
-

Dobrý den, Děkuji za uplynulou sezónu, uvidíme se na soustředění, prosím aby se všechny děti účastnily budeme stavět novou choreografii. DŮLEŽITÉ! od příštího roku budou tréninky miniku probíhat v úterý od 15.00 do 16.15 a Čtvrteční trénink se mění na PÁTEK 14.30-16.00. V minihadech zůstávají: Linda P. Barunka K. Klarka M. Eliška R. Karolina Č. Aneta Hend. Adelka A. Aneta Hof. Ostatní přechází do Hadů tudíž i na soustředění se hlásí do Hadů.Vedoucí trenér:

Ing. Miloslava Gembická Ing. Miloslava Gembická

725 420 034

e-mail: miloslava.kavanova@devro.com
Eva Zuzánková Eva Zuzánková

604 336 621

e-mail: EZuzankova@seznam.cz